יער מאכל שיקומי

יערה לוגו.png
home-icon-silhouette.png

פיתוח יער המאכל

יער מאכל הינו מערכת חקלאית בת קיימא המחקה מערכות אקולוגיות טבעיות, תוך שימת דגש על שמירת איכות הקרקע, הימנעות מפגיעה בבתי גידול והשתלבות במערכות האקולוגיות הקיימות בשטח.

יער מאכל נועד לייצר מזון ומשאבי טבע נוספים עבור האדם באופן אשר משמר ומעשיר את המערכת האקולוגית (קרקע, צמחייה, בעלי חיים) בה הוא מתקיים, מתוך הסתכלות על האדם כחלק מהמערכת ולא כגורם חיצוני לה.

יער המאכל שלנו הוקם ב-2015 ומאז הוא רק גדל ומתפתח. אנחנו עובדים על הרחבתו, גיוון צמחי המאכל שלו והעשרת המרקם האקולוגי שלו. 

סדנאות 

סדרת סדנאות "מחלום למציאות״

 אנחנו נרגשים לספר על סדרת סדנאות ראשונית שכבר החלה -  סדרת סדנאות "מחלום למציאות" בהן נפגוש את חזון יערה כיער מאכל טיפולי, נדון באפשרויות הטיפול השונות תוך שהייה וסיור ביער המאכל התינוק שלנו, נחלום יחד ונצעד אל עבר העתיד, נגיע להתפעל מאיכותו של יער מאכל בוגר - יער המאכל, קדרון וכמובן נתנסה בסדנה טיפולית חווייתית, יחד כקבוצה ונטעם מאיכות התהליך הטיפולי במרחב שכזה. אם טמון בך הרצון לטפל בעצמך או במטופלים, ויש בך אמונה בטבע ככלי טיפולי, אז זה המקום בשבילך! הצטרפו אלינו לחוות את הקשר שבין היציאה אל הטבע והרווחה נפשית  מפגש ראשון בסדרה כבר התחיל - מוזמנים להשאר מעודכנים לקראת המפגשים הבאים